O mnie

Inspiracje

Od dzieciństwa pasjonowało mnie piękno natury.

Moje prace ilustrują legendarny, cudowny świat. Świat ten przemyka się przez nie, bezszelestnie niby dzikie zwierzę. Spojrzeć w jego oczy – ujrzeć ten blask to bezcenna chwila.

W tym co tworzę pragnę ukazać choć ślad tego co niczym dotyk kwiatu krainy baśni otwiera nam oczy na własną naturę , szlachetność, piękno i moc.

Najpiękniejszą opowieścią o moim malarstwie jest śpiew który pochodzi z tego samego świata. Dźwięk maluje  to, co niewidoczne dla oka . Łącząc te dwie artystyczne dziedziny, zapraszam do zaczarowanych lasów , do świata wewnętrznego

Obrazy, szczegóły techniczne 🙂

Prace malarskie wykonuję zazwyczaj na płótnie, techniką mieszaną.

Podstawą są zazwyczaj farby akrylowe lub tusz – wielokrotnie łączę je z pastelami suchymi, strukturą, brokatem , konturówką, sprayem, często technika jest eksperymentalna.

Efektem są zarówno dynamiczne, niezwykle barwne, często wręcz ozdobne obrazy, jak również oszczędne w kolorze grafiki.

Wszystko to w zależności od natchnienia, pory roku czasu i zamierzonego efektu.

Obrazy maluję również na zamówienie – można wówczas wybrać format, temat, barwy -po prostu mogę stworzyć niepowtarzalny obraz specjalnie dla danej osoby.

Te istniejące prace które posiadam są dostępne do kupienia u mnie, tak samo jak ich niedrogie wydruki.

Muzyka

Równolegle do malowania zajmuję się tworzeniem ilustracyjnej muzyki.

Jest to śpiew intuicyjny, z przestrzennym podkładem instrumentalnym.

W 2015r wydałam pierwszą autorską płytę „Whitewater” przy której współpracowałam z uzdolnionym muzykiem znanym jako Artur 'Telczyca’Telakowiec .

Obecnie pracuję nad kolejnymi autorskimi utworami , również muzyką relaksacyjno-medytacyjną, która jest zaproszeniem w podróż do wewnętrznego Świata.

Chętnie  występuję w całej Polsce i za granicą.